Фарбування нігтів це окрема тема для всіх дівчат. Кольори, текстури, техніки нанесення, і все треба спробувати. Ну що ж, я не виняток, хоча все на собі не тестую. Але у мене є свої вподобання, наприклад  всіма палко коханий лак гель –  чудово, але я щось не дуже його полюбляю, бо довго треба приводити в норму свої нігті, звичайні лаки дуже довго сохнуть, тож я довго була в пошуку ідеального поєднання якості та швидкості висихання.  Будучи на шопінгу натрапила на Astor Quick & Shine Nail Polish і просто мусила його купити щоб спробувати, бо хто пройде повз такий надпис – 45 сек. для висихання, це те що я шукала!

 Кольори я обрала такі: Lady in Black [602] темно сірий просто дивовижний глибокий колір, та Red Letter Day [306] червоний, дуже близький до класичного. Лаки ці з перламутром але дуже дрібним, тож виглядають на нігтях  достойно, що я кажу, виглядають  просто супер.

 Тепер про висихання. Написано що сохне лак 45 сек., ну, тут трохи перебільшено, точніше зменшено час висихання. У мене 1 не товстий шар сохне 1- 2 хв. другий шар ще хвилини 3, але тільки після повного висихання першого шару (ви ж знаєте як правильно фарбувати), потім бажано ще хвилин 15 не братись до прання чи приготування обіду, бо все помнете. Порівняно з іншими лаками, то це класний результат, не треба ходити пів години з розчепіреними пальцями, а потім  ще годину нічого не робити. Що сказати, для мене це вихід бо я завжди поспішаю а так досить швидко можна привести нігті у гарний вигляд. Спочатку мене трохи збивав з пантелику пензлик, він широкі і плоский,  для швидкого нанесення в 1 – 2 мазки,  після тонких або професійних трохи незвично таким користуватись, та згодом я помітила що це дуже зручно.

 Стійкість. Тут Astor звичайно порадував, 2 тонких шари у мене легко витримують три-чотири дні з прибиранням і приготуванням їжі (ну я в принципі не прибираю і не готую цілими днями:)), на третій день активного носіння, лак починає трішки старатись на кінчиках нігтів, що дуже мене радує, бо решта просто злущується після другого дня. Стирається рідиною для зняття лаку досить легко і що головне, не лишає забарвленим ніготь, як буває деколи від темних чи червоних лаків.

 Думаю що цей лак заслуговує на п’ятірку з плюсом.

 Наразі це єдиний лак, що справляється з моїми критеріями: швидке висихання і стійкість. Не будемо забувати що це лак з масмаркету і ціна його невелика.

 Я купувала його в Польщі  в дрогерії, заплатила 11 злотих (це приблизно 75 грн.), якщо зловити знижку, то взагалі круто вийде. Знаю точно, що куплю собі ще пару відтінків.

А ви, що про них думаєте? Підкажіть класні кольори лаків з Astor.