Авангард- для мене найцікавіший стиль в одязі. Образи в цьому стилі просто зачаровують своєю індивідуальністю та креативом. Тож я вирішила дізнатись про нього трохи більше. Прочитавши книгу « Малая Энциклопедия Стилей» Н.Агеевой, мене дуже зацікавив цей стиль, особливо з точки зору візажиста, люблю макіяж у цьому стилі, бо можу  бавитись різними кольорами, текстурами, створювати щось неповторне та креативне. Спробую розібратися що ж це таке Авангард, як він виражається в макіяжі та одязі.

Трохи історії – з чого все почалося. Авангард це стиль.що розпочав своє існування в 60-их роках XX століття. І дуже швидко став улюбленим стилем сміливих творчих людей що не хочуть бути в тіні, це дуже яскравий та неповторний стиль. Лишитись без уваги прихильникам авангарду навряд чи вдасться, яскравий приклад цьому  Леді Гага, думаю що їй знадобилось би  більше часу щоб підкорити сцену без таких яскравих креативних, сміливих сценічних костюмів.

image00335

 Першим  модельєром що вивів цей стиль на подіум був П’єр Карден із своєю космічною колекції у 1960, проте він був не єдиним прихильником цього стилю. Побачити колекції в стилі авангарду можна було у таких дизайнерів як Paco Rabanne, Vivienne Westwood,  Zandra Rhodes, Issey Miyake та багато інших. Зараз на подіумах елементи цього стилю можна зустріти майже у кожного дизайнера.

Так чим відрізняється стиль авангард? Перш за все  лініями, простими лаконічними формами, асиметрією та яскравими кольорами. Для мене авангард це контраст усього: матеріалів, кольору, форми, ліній, це  дуже добре продуманий мікс речей, які між собою ніби не поєднуються. Образ привертає увагу своїми деталями, мега крутими аксесуарами. Треба бути дуже обережним при створенні образу у цьому стилі, бо дуже легко перетворити  свій костюм на костюм з цирку, а це зовсім не те що нам потрібно. Аксесуари використовується дуже масивні кольорові, навіть чудернацькі, вони мають привертати увагу та створити закінчений образ. Те саме стосується і взуття, воно має бути досить оригінальним,  цікавої форми каблук, вичурної  форми саме взуття чи яскраве оздоблення. 

timthumb

  Зачіска зазвичай проста або дуже креативна.  Гладке волосся, асиметричні стрижки, однотонні нетральні, або  яскраві кольори. Якщо волосся довге, то  найпомітнішою ознакою цього стилю буде рівна чолка.

 Та більшу увагу хочу звернути все таки на макіяж у стилі авангард. Тут, як в одязі, будуть дуже доречні точні лінії або чудні форми, підійдуть усілякі стрілки: широкі,  вузький, подвійні, вони можуть бути чорними  або кольоровими,  проте дуже яскравим, або кольорові плями нанесені нестандартними способами. Можна поєднати чорну стрілку з жовтою, червоною чи інших кольорів, як вам більше подобається. Губи можуть бути яскраві або дуже бліді,  добре працюють  насиченні матові відтінки, подібні до металу кольори, хоча, якщо ви прокриєте губи лаком, це  буде дивитись дуже круто . Для очей  можна використовувати різні текстури:  матові, глянцеві, блискучі, з ефектом металу або лаку.  Суть полягає у тому, щоб здивувати публіку, макіяж в стилі авангард це зовсім не повсякденних  він не може бути нейтральним,  природнім,  чи милим, задача його – шокувати та привертати увагу.

1_Anons_trendov_v_makiyaje_20165df71af7112016166718515170f90a1001149278

 

 

 

 

 

 

 

 

На останніх показах моди можна помітити, що багато дизайнерів пропонують нам  дуже креативні макіяжі. Згадайте синій колір, нанесений без особливої акуратності, кольорові брови та яскраві фруктові та червоні відтінки губ на блідих обличчях.  І звичайно стрілки усіх форм та кольорів.

Geometriya-i-chetkie-linii            stilnyij-makiyaj-2016-23

chanel-cruise-15-16-backstage05

 Головне досягнути цілісного образу, ваш макіяж має бути продовженням одягу та зачіски. Взагалі цей стиль дозволяє дуже багато експериментувати, одягати щось нове, цікаве. Головне  не переборщити. Бо насправді костюм в стилі авангард продуманий до дрібних деталей, на перший погляд може здаватися що це речі, які одягнуті нашвидкуруч, але насправді підхід до такого костюма має бути дуже серйозним. Ви маєте дивувати людей у такому образі, а не смішити. Зустріти на вулицях людей повністю  одягнути у стилі авангард дуже складно, зазвичай використовуються деякі елементи цього стилю, наприклад  великі аксесуари, сумки, взуття, одяг нестандартного крою, поєднання контрастних кольорів та матеріалів, креативні стрижки з асиметрію та яскраві кольори волосся.  Це робить звичайний  стиль дуже цікавим.

Спробуйте побавитись  із своїм образом, шукайте нові форми та поєднання,  креативні аксесуари, поєднуйте те що не поєднується. Та головне знайдіть свій стиль, навіть якщо він не буде креативним, та авангардним. Експериментуйте, це дуже цікаво.