Привіт усім! Пройшов місяць, як закінчився мій б’юті марафон “скоро літо”,  під час якого я готувала свою шкіру, тіло, харчування, думки та все інше, до початку літа. Цей підсумок я збиралась написати раніше,але щось не знаходила слів та натхнення. І коли пройшов місяць, я вже можу сказати, як вплинув марафон на моє життя.

Отже, почнемо з зовнішнього вигляду. Моя шкіра була просто у захваті після усіх процедур, які я влаштовувала щодня, і коли вже почалось справжнє гаряче літо, то різниця була насправді дуже помітна. Вигляд, це ще не все, шкіра обличчя була значно гладша на дотик та рівніша, навіть мімічні зморшки стали меншими, пігментація у мене проявлялась завжди, та цього разу була ледь помітною. І це стосується всього тіла. Ноги після засмаги не перетворились на суху пустелю. Нігті та волосся теж були дуже гарно доглянуті, навіть мій перукар помітив, що волосся не стало сухим та ламким, бо зазвичай таке відбувалось з настанням спекотного літа.

Тепер трохи про харчування, фізичні вправи та самопочуття. Тут зміни були не дуже помітні, бо я зазвичай харчуюсь такими продуктами, салати, овочі та фрукти я обожнюю, та не уявляю собі свій раціон без цієї смакоти, бо ми те, що ми їмо, тож для хорошого самопочуття, та здорового вигляду, це просто необхідно. Але і тут відбулись серйозні зміни, бо я відмовилась від кави, та уже місяць після марафону я не вживаю кави, було лише одне лате, точніше половина.  Поки мені не кортить випити горнятко кави, побачимо як піде далі, та якщо це буде суцільне задоволення раз на декілька днів, то я дозволю собі таку слабкість. Що стосується спорту, то для мене все давно вирішилось і я знайшла для себе ідеальний варіант- це йога. Під час марафону я займалась щодня, зранку, що було дуже класним та позитивним  початком дня, та додало більше організації в мій день. Ще одним викликом для мене було розвинути звичку, випивати по 8 склянок води щодня. Тут довелось трохи постаратись, постійно контролювати, скільки уже випито і скільки ще потрібно.

Ще одною задачею для б’юті марафону було ловити позитив у всьому, стати ще більше позитивною. Це завдання виявилось не важким, бо насправді, все навколо нас прекрасне, вся справа у тому, як ви дивитесь на світ. Якщо шукати щось негативне, то в результаті так все і буде, та якщо ви хочете бачити позитивне та прекрасне у світі та людях, то ви здивуєтесь, коли побачите скільки всього чарівного нас оточує. Світ настільки кольоровий та цікавий, що я просто не хочу втрачати час на негатив.

І так, підсумуємо. Це було дуже класно, така собі пригода довжиною у 28 дні. Для мене найбільш відчутним була сама організація марафону, та виконання всіх завдань, що я собі планувала, а також їх описання у блозі. Тепер, щодо  моїх вражень, та самопочуття. Скажу чесно, я стала більше активнішою, думаю на це вплинули моє харчування, вода, та йога. Повторюсь, але шкіра у мене значно краща, ніж до марафону, вона ніби досхочу напоєна та накормлена усілякими потрібними речовинами. Деякі процедури я ввела у свій постійний догляд, бо від них моя шкіра  стає кращою.

З впевненістю можу сказати, що подібні марафони я буду влаштовувати надалі. Це дуже круто впливає на мене в цілому, моє здоров’я, шкіру, та навіть на моє життя.

А як вас змінюють подібні марафони?