Привіт красуні, за вікном травень – останній місяць весни, Великдень також позаду і зовсім скоро літо. За останні дні я багато думала про це, а після поїдання великодньої паски, яєць і шинки, вирішила остаточно, треба організувати підготовку свого вигляду до сонячного літа.  Так з’явилася ідея про проведення б’юті  марафону «СКОРО ЛІТО!» завданням якого є підготуватись і вже на 1 червня має бути Афродіта, що виходить з морської піни, майже як у Боттічеллі, тоді правда не ті форми були у моді, хоч це – як кому подобається, просто я більше з тої епохи, коли була у моді худоба. Це звичайно жарт(а може й ні). Трохи відійшла від суті марафону, хоч тіло теж збираюсь підтягнути.  Я не жаліюсь на фігуру та на зайву вагу, навіть можна було б щось наїсти, для гарних округлих форм, та маю те що маю, але сила тяжіння та целюліт ніхто не відміняв. Також після смакоти і всього що я з’їла на Великдень, хочу скоригувати своє харчування. Ну і звичайно (бо це ж таки б’юті марафон) будуть усілякі приємні і недуже б’юті процедури для всіх частин тіла а ще перегляд косметички та засобів по догляду. Думаю що в процесі з’являться якісь грандіозні ідеї, які я з радістю додам до марафону. Запрошую всіх бажаючих разом зі мною пройти ці 28 днів до чарівного вигляду Афродіти, давайте разом розкриємо свою красу!

 І так, все буде відбуватись наступним чином,  марафон буде мати 3 напрямки: 1.мій позитив, 2. моє тіло, 3. моя краса. Кожного дня буде щось обов’язкове до виконання- харчування, йога, щоденні б’юті процедури, та один додатковий догляд.

 1.мій позитив. Полягає у тому, що все навколо мене, я буду розглядати у позитивному значенні.  Найголовніше це позитивні думки, слова та дії. Вважаю що без гарного та позитивного настрою не можливі будь-які перетворення. І обов’язково любов до себе, до свого тіла та зовнішності.

 2.моє тіло.  Харчування + фізичні вправи. Хочу збільшити відсоток овочів і фруктів у моєму раціоні і випивати щодня 8 склянок води обов’язково, бо щось не завжди так виходить. Також я займаюсь йогою два-три рази на тиждень, але зараз хочу робити ці заняття вранці кожного дня.

 3.моя краса. У цьому пункті зібрала все найцікавіше – буде догляд за шкірою, волоссям, нігтями, руками та ногами, різні косметичні процедури, я також підберу оптимальний догляд та макіяж для літа та відпочинку.

План у мене серйозний і я дуже серйозно налаштована, тож результат буде зовсім скоро. Запрошую всіх охочих приєднатись до мого б’юті марафону, щоб зустріти найпрекраснішу для мене пору року в повній красі. Розкривайте свою чарівність разом зі мною.

Кожного дня я буду писати звіт про те, як пройшов цей день і що цікавого для своєї краси я зробила. А ви у коментарях пишіть свої щоденні сходинки до прекрасного вигляду а також можете поділитись зі мною своїми секретами краси.

Завтра перший день б’юті  марафону «СКОРО ЛІТО!», я його розпочину з 2 склянок води, ранкової йоги, легкого овочевого салату та щоденного ранкового догляду за обличчям куди входить вмивання, протирання лосьйоном,  зволожуючий крем навколо очей  та крем з SPF для обличчя і обов’язково шия, вона дуже сильно видає вік жінки, тому не будемо забувати про це.  А ввечері розпочнемо очищуючий ритуал: почистимо шкіру масками а тіло кавовим скрабом.

Уже завтра я напишу як це все відбувалось, та план на наступний день.

Усім гарного дня. Приєднуйтесь, та напишіть свої обов’язкові пункти б’юті  марафону.