thumb_kisti_dlja_makijazha_adaptiveResize_640_500

Написавши заголовок я одразу задумалась, якою кількістю пензлів я зможу обійтись? Для мене мінімум це приблизно 40 – 50 штук. Але для домашнього користування цього явно забагато, тому без фанатичної любові до своїх пензликів я спробую підібрати для вас ті, що насправді знадобляться для домашнього використання. Отож мінімальний набір пензликів, та коротко про кожен:

Пензлик для пудри: великий, м’який, обов’язково з натурального ворсу. Буде коштувати не дешево, але якщо оберете якісний, то прослужить вам не один десяток років. У мене є пензлі, яким вже 10 років, і вони в чудовому стані. Коли будете обирати,  спробуйте чи м’який ворс, чи не вилазять ворсинки і чи зручно ним  буде припудрювати все обличчя,чи комфортно тримати пензлик в руці. Найякісніші  і відповідно найдорожчі пензлі з білки, поні, кози, зібрані вручну. Вони м’які, пружні, не колять шкіру. Стрижені пензлі з натурального ворса теж хороший вибір, але перевірте чи будуть вони м’які та не колючі.348e59ee57

Пензлик для румян: невеликий, м’який, пружний, з натурального ворсу. Може мати скошений зріз. Обирайте за такими ж критеріями що й пензлик для пудри. Відрізняється від пензлика для пудри тільки розміром.

завантаження

Пензлики для тіней. Потрібно хоча б два плоских чи круглих за формою. Маленький: для дрібних деталей. Великий: для розтушовки. Обираючи такі пензлі зверніть увагу на м’якість, пружність, чи буде комфортно наносити тіні такими пензликами. Найкращі, з натурального ворсу білки, поні, колонка чи кози, зібрані вручну.
466344

kisti4

Пензлик для брів: плоский, короткий, пружний,  шириною 4 – 5 мм. Коли будете обирати, зверніть увагу на те, чи зможете ви намалювати таким пензликом тоненькі лінії, ніби тонкі волосини, при корекції брів. Може бути зі штучного ворсу, хоч я надаю перевагу натуральним.

Пензлик для тонального крему: плоский, широкий, пружний із штучного ворсу. Для рівномірного нанесення краще обрати професійний пензлик для тону,  також можете пошукати аналоги в художніх магазинах, там можна придбати доволі непогані пензлі.femenograd.ru_kist_dlya_tonalnoy_osnovy

Пензлик для коректора: маленький, пружний, із штучного ворсу, щоб зручно було перекривати дрібні недоліки. Обирайте так як пензлик для тону.

yak-pravilno-vibrati-kisti-dlya-makiyazhu2

Пензлик для губ: пружний, плоский, шириною 4 – 6 мм. Може бути з штучного ворсу, як пензлик для тону чи коректора.

mac316

Щіточка для брів. Обирайте зручну для себе, щоб гарно вкладала волосини на бровах, та розтушовувала корекцію зроблену олівцем чи тінями.

520x476_0xc0a83945_12603828841374578095

До цього списку ви можете додати пензлики для  тіней з блиском, кремових тіней, для промальовки стрілок, корекції обличчя, та багато інших. Тут я намагалась описати мінімальний набір без якого не можливо зробити грамотний макіяж. Також хочу нагадати, що багато хороших пензликів ви можете знайти в професійних художніх магазинах, і ціни там, вас приємно здивують. Для всіх жирних текстур можна обирати пензлики з штучного ворсу, для сухих текстур, все ж таки обирайте натуральні пензлі.kisti_dla_makiyaja