img_1236-0

Найголовніше в макіяжі це добре підготовлене обличчя, як холст в художника, має бути ідеальним, для гарно написаної картини.

Як же правильно вибрати та нанести тон, пудру і все інше?

На ринку косметики представлено маса продуктів, тож спробуємо розібратись.

Почнемо з баз та праймерів. Це продукти які готують нашу шкіру до нанесення кольору на обличчя. Вони вирівнюють, зволожують шкіру, можуть додавати шкірі сяяння та здорового вигляду, служать для скріплювання тональних основ зі шкірою. Після таких засобів косметика гарно лягає, та зменшується розхід криючих матеріалів

.x_fbcb634b

Праймери і бази бувають для різних типів шкіри, різного віку та навіть вирішують деякі проблеми шкіри, такі як дрібні зморшки, розширені пори та інші. Наносяться такі засоби на чисту шкіру, або після зволожуючого крему.

Тональні основи. Бувають різних текстур та різної степені покриття. Основна задача вирівняти колір, або перекрити недоліки. Різна консистенція дозволяє обрати саме те що підходить вашій шкірі. Наприклад флюїди має дуже легку та рідку консистенцію і як правило не високу ступінь перекриття. Тональні креми є з різною плотністю і різною ступінню перекриття, а також для різних типів шкіри та віку. Часто включають в собі догляд та захист від сонця. Також існують дуже плотні креми чи стіки з здатністю перекрити до 100% кольору. Зазвичай це професійні засоби на восковій основі. Хоча сучасні технології дозволяють таким засобам мати дуже природній вигляд за умови правильного нанесення. Доведеться обрати свою консистенцію, яка підходить саме вам. Найскладніше тут обрати колір який ідеально ляже на вашу шкіру. Найголовніше правило: обирайте тільки при денному світлі і тільки на своєму обличчі, якщо потрібно то вийдіть на вулицю і добре роздивіться колір. При штучному освітленні магазину або на шкірі руки ви ніколи не оберете свій ідеальний колір. Обираючи тоналку ви мусите чітко знати яким критеріям має відповідати засіб, так легше буде обрати свою, серед великої кількості цих продуктів. Наноситься тональна основа після бази чи праймеру, або на ваш зволожуючий денний крем.тональный-крем1_tonalnye_sredstva

Коректори. З назви зрозуміло що цей продукт має скоректувати щось, в нашому випадку це колір, а саме пігментні плями, синці під очима, судинна сітка та інші проблемні місця. Як і тоналки, коректори бувають різної консистенції та степені перекриття, але всі вони мають дуже велику кількість кольорового пігменту. Використовуються точково на проблемну ділянку після тонального крему, або, якщо у вас ідеальна шкіра і вам потрібно приховати якійсь недолік, то на зволожену шкіру просто наносите на проблемну ділянку без використання тонального крему.1661_konsiler

img_8ae94311713a998a3828c054fb0c598aКонсилер. Щось подібне до коректора, мають дуже велику кількість кольорового пігменту, високу степінь перекриття при дуже легкій та рідкій ніжній текстурі. Використовують консилер, як правило, навколо очей, губ, тобто там де дуже делікатна шкіра. Наноситься після тонального крему, або на зволожену шкіру, якщо потрібно точково приховати незначні недоліки

.palitryi-korrektorov-dlya-litsa

Консилери та коректори бувають різних відтінків та кольорів таких як зелений, фіолетовий, рожевий та інші. Кольоровими коректорами перекривають різні проблемні місця використовуючи закони кольорознавства та художню майстерність.  Тому це варто лишити професійним візажистам.

Пудри. Використовують для закріплення всього того про що написано вище. Всі жирні текстури обов’язково треба закріпити тонким шаром пудри. Це можна зробити тільки розсипною пудрою, бо компактна, ляже надто товстим шаром і буде дуже помітною.  Компактна пудра носиться зазвичай у сумочці використовується для того щоб поправити макіяж. Розсипна пудра дуже легка і лягає непомітним шаром. Також бувають пудри для різних типів шкіри, різного віку та різної степені перекриття. Та саме головне обрати свій колір, це правило так само важливе як при виборі тональних основ.

488_mineralnaya_kosmetika276x367_0xc0a83945_33860865813745719932012-09-18_041821

 

Маю надію, що я хоч трохи допомогла вам розібратись з тонуючими продуктами. Пам’ятайте, найголовніше це обрати свій колір, та текстуру. Вам має бути комфортно з тоном чи пудрою на обличчі. Вибирайте свої засоби при денному світлі та на своєму обличчі а не на руці.

Я бажаю вам знайти свою ідеальну тональну основу. Якщо ви вже таку знайшли, то розкажіть, будьте ласкаві, про свою знахідку  в коментарях.

Далі поговоримо про пензлі для макіяжу.