askCOLORFUL‬ Освітлення при нанесенні макіяжу

Всім привіт. Сьогодні буде відповідь на наступне питання рубрики, від Ірини Оксенюк:

Отож, для гарного вигляду нам, всім дівчатам,  крім косметики потрібне гарне світло, тобто денне, для того щоб бачити, що саме ми малюємо на своєму личку. Світло має падати рівномірно на все лице, не створювати затінені ділянки. Таким чином ванна кімната більшості з нас, відпадає, бо там за звичай не має великого вікна, а якщо є, то навряд воно перед дзеркалом в яке ви малюєтесь. Майже у всіх ванна кімната темна, з освітленням, яке висвітлює одну сторону обличчя та затемнює другу. Тут великий ризик намалювати собі лице з різними очима, та скулами. Тож нам такий варіант не підходить, особливо для денного макіяжу. Для мене краще всього малюватись перед вікном,  не в самому вікні, бо є ризик засвітити лице і не природно намалювати, а крок – два від вікна, щоб обличчя рівномірно освітлювалось з усіх боків. Так я бачу як лягає тон, наскільки інтенсивні кольори, чи природно це виглядаю.

Ввечері, коли світла з вікна бракує, треба знайти місце з хорошим світлом, найкраще близьким до природного. Лампи з штучним холодним  світлом не підійдуть, вони дужу викривляють сприйняття кольору та ліній, та й обличчя при такому світлі виглядає не дуже свіжим, проте синці під очима, просто світяться. Жовте світло теж не підходить. Обрати треба лампи з природнім нейтральним білим світлом. Все обличчя має бути освітленим  рівномірно, щоб не створювались тіні.

 Логічно, що ввечері ви будете робити вечірній макіяж, чи коктейльний, в місцях куди ви будете збиратись світло також буде вечірнім чи штучним. Тож все буде виглядати досить природньо.

Для денного макіяжу світло повинно бути природнім денним. Тут ви мусите зрозуміти, якщо для Вас це виглядатиме цілком нормально при поганому освітленні, то на вулиці люди дуже добре будуть бачити погану розтушовку чи не співпадання кольору тоналки з шкірою.

Ще Вам знадобиться дзеркало, в якому Ви будете бачити все своє обличчя, не одне око чи ніс, а дійсно все обличчя. Так Ви зможете адекватно оцінити наскільки добре нанесений тон, чи немає різниці між обличчям та шиєю. А також правильно розставити акценти, та перевірити чи компонується все що Ви намалювали. Особливо таке дзеркало потрібне коли Ви коректуєте брови, щоб не зробити їх різними, треба бачити обидві брови та мати можливість оцінити корекцію з більшої відстані.

 

Тепер Ви знаєте, щоб зробити якісний денний макіяж, Вам необхідно денне, чи штучне, наближене до природного світло, та велике дзеркало. Ну і не забувайте про стиль та почуття міри.

Чекаю на Ваші запитання в коментарях, чи на мою пошту i.koltanyuk@gmail.com

Усім гарного дня!