Сьогодні я написала про те, як на сторінках цього блогу ми будемо вивчати мистецтво макіяжу, та як зробити собі ідеальні брови, вам так і не розповіла. А це найважливіша тема, без гарних брів немає макіяжу. Тому стаття про тоналки і криючі матеріали буде наступною. Тож без лишніх балачок беремось до справи.

Щоб вирахувати і скоректувати ідеальну форми брів вам знадобляться:

Дзеркало– велике, щоб видно було все обличчя, не збільшуюче, бо воно викривляє відображення і вийдуть криві брови.

Світло– яскраве, найкраще денне, щоб було видно волосини брів і щоб тінь не затемняла пів обличчя.

Пінцет– зручний, що добре захоплює волосину біля коріння і не переламує її.

Ножиці-(якщо треба) манікюрні, рівні.

Олівець білий– може бути іншого кольору для очей, просто світлі кольори легше витерти і не так страшно виглядає при розмітці.

Олівець для брів– має бути спеціальни для брів, твердий і дуже добре заточений. Колір максимально наближений до кольору ваших природних брів; кольори: сіро коричневі, сіро- бежеві, коричнево-оливкові.(олівці можна замінити тінями для брів)

Тіні для брів– кольори як для олівців, головне щоб без червоного  пігменту, бо брови будуть виглядати рудими.

Туші для брів– кольори бежові, сіро бежові, сіро коричневі, золотисті, оливкові, або прозорі. Використовують для фіксації неслухняних волосин або придання гладкості і охайності бровам. (використовуйте за бажанням) Також можна скористатись воском для брів, ефект після використання- гладенькі блискучі, охайні брови.

Головне правило: всі інструменти і ваші руки мають бути стерильні, а після процедури вищипування обов’язково обробіть шкіру антисептиком.

Тепер найцікавіше. Шукаємо свою ідеальну брову.

Перед дзеркалом нам потрібно розмітити свою форму, для цього беремо білий олівець і ставимо позначки в місцях де пересікаються брови і уявні лінії. Для допомоги візьміть собі пензлик чи олівець і прикладіть по точках щоб вирахувати лінію. Перша лінія іде від крила носа через внутрішній кутик ока до брови. Ставим позначку (мал.1 лнія (а)). Це початок вашої ідеальної брови. Друга позначка вкаже де закінчується брова. Лінія від крила носа через зовнішній кутик ока до брови. Ставимо позначку (мал. 1 лінія (б)). Третя лінія вкаже вам на точку перелому лінії вашої брови, проводимо від крила носа по зовнішньому краю райдужки ока до брови. Ставимо позначку (мал. 1 лінія (в)). Тепер зєднуємо ці позначки по нижньому краю вашої брови рівними лініями до лінії перелому і після. Тепер проводимо рівну лінію по верхньому краю вашої брови, ця лінія має бути практично паралельна нижній. Після точки перелому спускаємось і з’єднуємо в точці де закінчується брова. (мал. 2). Все що знаходиться під нижньою лінією прбираємо, чого не вистачає домальовуємо і відрощуємо. Над верхньою лінією раджу нічого не чіпати, ми ж хочемо ідеальної природньої брови. Всі волосинки що знаходяться між позначками над переносицею також прибираємо. Перевіряємо чи кінчик брови після точки перелому візуально направлений до точки де починається вушна раковина і скула. Підчищаємо низ брови. Якщо початок брови виглядає ніби розтріпаним, то можно вкоротити волосинки ножицями. Для цього прикладаємо ножиці на 2 мм. вище від верхньою намальованої лінії брови, ножиці мають лежати паралельно, краще зробіть волосинки довшими а потім підправте ще раз, ніж відріжете забагато.

O

мал. 2

O

мал. 1

Пам’ятайте що це ми робимо одночасно, покроково на двох бровах і перевіряємо чи початок і кінець обох брів лежить на одній горизонтальній лінії. Якщо у вас не так. то скоректуйте верх чи низ брови не більше як на 1- 1,5 мм. Також пам’ятайте про пропорційність обличчя і те що бровами ми можемо скоректувати обличчя, слідкуйте за рівновагою ліній і об’єму. Жінкам з дрібними рисами обличчя підійдуть тонші брови і навпаки, жінкам з крупнішими рисами підійдуть ширші брови.

Коли ви прибрали все лишнє, профарбуйте брову олівцем чи тінями. Рухайтесь в напрямку росту волосини, ближче до переносиці волосся росте вверх і поступово міняє напрямок. Так само вам треба рухатись маленькими лініями ніби копіюєте ріст волосин., Потім розчешіть по напрямку росту волосин і зафіксуйте тушшю чи воском теж  по напрямку росту волосин. Колір дуже важливий, спробуйте максимально наблизитись до природнього кольору вашої брови.

Ну ось з основним питанням по підготовці обличчя до макіяжу розібрались, поступово я вам буду розповідати ро інші речі не меньш важливі щоб ваше обличчя сяяло з макіяжем і без. Далі буду розповідати про макіяж, точніше про правила його нанесення а також про інструменти і матеріали для візажу.

Якщо у Вас виникнуть питання по корекції брів, пишіть в коментарях, я з радістю відповім на ваші запитання.