З чого починається мистецтво макіяжу?

Перед тим ,як почнемо фарбуватись, я розкажу вам що таке макіяж, та декілька слів про основи техніку. З французької макіяж означає прикрашати себе. Тож завжди пам’ятайте, що треба прикрасити своє обличчя підкресливши плюси та приховавши мінуси, якщо такі є, і робити це треба красиво, зберігаючи гармонію кольору, ліній та форм.

10768_html_4fcfa67dimage010tattoos1

 

З давніх давен жінки прикрашали своє обличчя та тіло різними способами, використовуючи всілякі підручні засоби, часом не дуже корисними і навіть небезпечними, наприклад всім відомі цинкові білила використовували для висвітлення обличчя, що часто закінчувалось погано для життя. Та й техніки нанесення особливо ніхто і не видумував і не застосовував.

Зовсім інша справа з косметикою в наш час, по перше розділили косметику на декоративну, ту що прикрашає, та доглядову, таку що покликана робити нашу шкіру здоровою, зволоженою та молодою. Наукові розробки в бюті сфері роблять косметику просто необхідним доглядом який з часом став не тільки безпечним а й корисним для шкіри. Також з’явилась послідовність нанесення,так званий алгоритм і це стосується як декоративної косметики так і доглядової. Для всіх не секрет як правильно вмиватись, чи наносити крем. Цікавим є те, що технік нанесення є багато,  дуже важливо прислухатись до професіоналів та обрати те що підходить саме вам. Я наприклад дуже люблю японську систему очистки шкіри, яка вважається самою дієвою і ідеально підходить для мого типу шкіри,  як на мене єдиний мінус цієї системи це те що вона забирає багато часу, бо я завжди поспішаю.

З декоративною косметикою те ж саме,  є свої правила та техніки нанесення. Адже ми хочемо прикрасити себе намалювавши ідеальне, красиве обличчя. Тут макіяж дуже схожий на те, як художник пише свою картину. Трохи порівняємо художника з візажистом. Для написання картини потрібен ідеально рівний, якісний холст, для візажиста потрібне обличчя з рівненькою зволоженою шкірою. Потім художник грунтує холст, щоб кольори лягли рівно і чисто, в макіяжі для досягнення такого ефекту ми використовуємо  праймери, бази, тональні основи, коректори та пудри.  Коли важлива робота по підготовці за кінчена і холст готовий, можна розпочинати писати картину створювати лінії, форми, затемнюючи та висвітлюючи кольори створювати об’єми. Візажист по суті робить те саме, бавиться кольорами використовуючи пудри, тіні, олівці, підводки, туші, створює об’ємні красиві форми та лінії. Закінчуючи картину майстер розставляє акценті та бліки, макіяжі ми добавляємо глибини та висвітлюємо виступаючі поверхні хайлайтерами, створюючи закінчений, гармонійний, живий макіяж.untitled (29 of 42)

Як бачите візажист це художник, макіяж – мистецтво, тут використовуються техніки світлотіні, кольорознавства, та інші, що використовуються художниками для написання картин. Інструменти у візажистів такі самі як в художників: пензлі, олівці, епонжі і т. д.

Візаж дуже схожий до написання картини, тож будьте художниками, створюйте свій макіяж.

Пам’ятайте також, що дотримуючись алгоритму, застосовуючи техніки нанесення, знання основ кольорознавства та світлотіні ви створите не просто макіяж, а шедевр.