Привіт усім хто читає. Сьогодні п’ятнадцятий день мого Б’юті марафон “СКОРО ЛІТО”.  День пройшов досить позитивно та продуктивно, хоча погода не дуже сприяла гарному настрою. Вода, салати та йога, а також щоденний догляд вранці та ввечері. А ще сьогодні я склала розклад свого додаткового догляду за обличчям, волоссям, тілом, на цілий місяць. Два тижні цього календаря детально розписані у двох попередніх тижнях б’юті марафону, наступні 14 днів я буду слідувати запланованому розкладу. 

календар догляду

 Якщо вам підходить догляд, який я практикую, Ви можете слідувати цьому розкладу, або змінити чи додати свої процедури. В будь якому разі буду дуже рада, якщо це допоможе організувати Ваш догляд, щоб бути ще прекраснішою. Нагадаю, що до календаря увійшли тільки додаткові процедури, мій щоденний догляд вранці та ввечері завжди присутній та однаковий: очищення, тонік або ароматна вода,  крем для обличчя та для шкіри навколо очей, а ввечері, ще зняття макіяжу олійкою.

 Сьогодні я додала до свого звичного догляду, кавовий скраб для тіла ( ось як тут), очищуючу маску для обличчя, та змастила тіло своєю ароматною олійкою, а личко аргановою. Повністю очищена та відновлена пишу цей пост та готуюсь до сну з ароматним м’ятним чаєм.

Завтра у мене зволоження для обличчя та перевірка брів.

Усім гарного дня.