От і настав останній 28 день мого Б’юті марафону “СКОРО ЛІТО”.

 Щоденний догляд вранці та ввечері обов’язковий та виконаний, до нього додала ензимний пілінг та зволожуючу маску, яку сьогодні зробила з полуниці та йогурта. Смакота вийшла, ще й доїсти можна як все не використаєш. Але я свою не їла бо додала туди ефірні олійки лаванди та евкаліпта, а ще декілька краплин арганової олії. Потім,  як завжди душ, крем під очі та на обличчя та масло для тіла. 

 Сьогодні я обіцяла літній макіяж, але моя сезонна алергія внесла свої корективи в мої плани. Літній мейк дивиться не дуже на запухших подразнених очах та розтертому червоному носі, це більше підходить до новорічного:) Та я все ж таки вирішила показати Вам крутий літній, кольоровий макіяж, хоч і не на собі. В якості моделі моя чарівна донечка. 
Файл_000 (33)
 Для початку Вам знадобиться тональний крем з SPF, або денний крем або база з таким фільтром для захисту шкіри. Далі я беру чорний олівець та малюю стрілку не дуже широку, над нею малюю білим олівцем стрілку, але вже широку, тут чим ширша біла стрілка, тим більше кольору буде на оці. 
Файл_000 (35)
 Далі я обираю кольори, якими буду малювати. Зазвичай це дуже насичені яскраві кольори з перламутром, у мене просто пігменти. Беру тонкий пензлик та набиваючими рухами ніби впресовую кольорові тіні у білу стрілку.
Роблю плавні переходи з одного кольору в інший.
Файл_000 (36)
Після того як все біле заповнене кольором, підвожу чорну лінію лайнером. Є купа варіантів цього макіяжу, головне тут те, що кольорові тіні набивається на білий олівець і будуть дуже насиченими та  міцно триматись.
Файл_002 (12)
Я обрала складніший варіант з розтяжкою на 5 кольорів, Ви можете робити 2, 3 або навіть один колір. Далі туш, румяни  та блиск для губ. І не забудьте про брови!
 Ось так це виглядає після завершення.
Файл_000 (32)
 Для макіяжу ока я використала:
 Чорний олівець від flormar
 Білий олівець та чорна підводка inglot 
 Пігменти від Nyx 
 Завтра буде детальний звіт.
 Усім гарного та яскравого літа!