Сьогодні четвертий день  б’юті марафону “СКОРО ЛІТО”. Було трохи біганини тож сніданок був швидкий – яблука та фініки.

Файл_000 (10) Догляд зранку як зазвичай, ввечері теж нічого особливого, гель для вмивання,тонік та крем все від ziaja. Та я запланувала відживити волосся. Про свій догляд за волоссям я ще не писала, тож сьогодні деякі деталі. Мию голову я еко шампунями, бо я прихильник безпечних миючих засобів (Ви вже напевно помітили). Зараз це ШАМПУНЬ ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ ВОЛОССЯ від тм ЯКА. До нього треба звикнути, бо такі шампуні не дуже пінятьсята волосся під час миття стає жорстким та путким, але після того як висохне, просто чудове, здорове, блискуче міцне волосся, після миття я використовую легкий бальзам, що роблю сама, також повністю натуральний. Сьогодні до цього стандартного догляду я додала Олію для волосся «Волосок» торгової марки Еколюкс. Перед миттям наношу на коріння, а так як у мене коротке волосся то олія покриває і його, та ходжу так 20-30 хв. Потім промиваю волосся шампунем два рази, деколи навіть не користуюсь бальзамом, бо волосся просто несамовито гладке, м’яке та зволожене. Мені взагалі дуже подобаються усілякі олії та масла, я дуже часто скрізь їх застосовую.

dsc_1977.jpg 464131a32be92db1eb03bd70266fdd38_XL

Сьогодні короткий вийшов пост, бо свій основний догляд я вже описувала раніше, тож не буду повторюватись, тільки описувати нові б’юті процедури.

На завтра запланована розслаблююча ванна, та догляд за ніжками. Я вже в передчутті приємностей. Ну і звичайно вода, йога, овочі та фрукти.