Усім привіт. Ось вже пройшов 5 день Б’юті марафону “СКОРО ЛІТО”. Фото сніданку сьогодні не було, бо я сьогодні снідала яблуками нашвидкуруч. Але зранку був стандартний догляд, а ввечері у мене за планом ванна, та догляд за ніжками.

Файл_001 (9)

Отож, я знімаю маслом макіяж, вмиваю гелем та роблю маску скраб для глибокого очищення, таку як у перший день марафону, це все я роблю під час прийняття ванни з ефірними оліями петігрейну та лаванди. Душ це кльово, але я без розслаблюючої ванни просто не можу існувати, це 30 хв., які належать тільки мені, тільки моєму тілу, і я стараюсь розслабитись та відпочити по повній. Комусь допомагає шопінг, мені ванна.

Файл_000 (11)

Коли ніжки добре розмокнуть я беру пемзу та шліфую ступні, стараюсь це робити 2 – 3 рази на тиждень і тоді не доводиться робити якісь екстра процедури для ніг. Дерев’яною паличкою чищу та відсовую кутикулу а потім накладаю маску з меленої вівсянки, алое та масла, таку як я робила для рук у  третій день марафону. Лишаю на хвилин 5 – 7, та добре масую, та змиваю. Після ванни натираюсь оліями длятіла, а ніжки ось цим молочком “Восстанавливающее Молочко для Очень Сухой Кожи”, але все ж таки додаю декілька крапель олійки. На обличчя наношу арганову олію.

 

 Сьогодні вдалось випити 7 склянок води, трохи овочів та фруктів, але йоги сьогодні не було.

На завтра я запланувала до свого щоденного догляду додати догляд за бровами.