Привіт. І так, у мене вже шостий день мого Б’юті марафону “СКОРО ЛІТО”. Чудовий був день, погода перемінно радувала, а ще в моїй родині сьогодні свято, моїй прекрасній донечці 16. Тож сьогодні не порадувала б’юті процедурами, бо приємностей і так вистачило. Пост також не буде довгим.

На сніданок яблука, зелений чай під бузком а ще мій звичайний догляд: гель, тонік, сонцезахисний крем, та крем під очі. Вечері теж нічого особливого: очищення та нічний крем. Про мій догляд Ви можете прочитати у попередніх днях марафону.

13177332_950411318413730_7329533691493558135_n

Та сьогодні я приділила більше уваги догляду за бровами. Про значення брів я кажу скрізь і завжди, я просто не можу переоцінити роль доглянутих брів у вигляді жінки. Тому брови- це дуже важливо. Тримати форму та підчищати зайве мені потрібно 2 рази на тиждень, щоб брови виглядали на всі 100. Я не фарбую фарбою брови, бо від природи маю досить темні та природного кольору, тільки коли роблю макіяж коригую потрібним відтінком.

Файл_000 (12)

Тепер трохи про корекцію. Я використовую пінцет, щіточку для брів, спирт для дезінфекції та ватні диски. Коригую форму, але перед тим протираю спиртом пінцет та шкіру під бровою. Волосинки під час корекції треба видаляти по росту, щоб ранка була мінімальна,а після всього обробити знову спиртом. якщо боїтесь втратити форму, то зробіть розмітку, та не видаляйте лишнього. Тут головне вчасно зупинитись. якщо не вмієте робити корекцію самостійно, то сходіть до майстра бровіста, або навчіться робити це самі.

Завтра я розберу свою косметичку та безжалісно попрощаюсь з старими або не потрібними продуктами краси. Вода, йога та овочі не відміняються.

Усім гарних брівок.