Привіт усім хто читає. Уже сьомий день мого Б’юті марафону “СКОРО ЛІТО”. Сьогодні крім звичайного догляду, здорового харчування, йоги та води, що я маю щодня випивати, я зробила ревізію своєї косметики, бо косметички як такої у мене немає. Тільки декілька продуктів, якими користуюсь виключно я, решта у моїй проф валізі. А там у мене все по місцях і на контролі. На першому фото продукти які я змінила, на другому ті якими наразі буду користуватись.

Файл_001 (10)

Отож я остаточно замінила свій звичний денний крем на крем – захист від сонця Lirene Kids Sun Protection Milk SPF 30, поки що це тридцятка, далі буде SPF 50. Змінила свій звичний тональний крем, точніше ВВ крем на кушон від Ів Роше (тут я писала про нього свій відгук), а також свій консилер від Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Concealer,  на трохи темніший тон, і дуже хороше перекриття від rimmell MATCH PERFECTION CONCEALER. Ціна у нього дуже не велика, якість просто чудова, єдиний мінус, що світлішого тону немає, мені він підходить, але для роботи хотілось би світлішого.

Файл_004 (1)

Ще я змінила крем для шкіри навколо очей  на новий від dermacos – Hipoalergiczny nawilżający krem pod oczy, раніше його не мала, але відгуки чудові, тож його зволожуючі властивості мені дуже зараз знадобляться. Це марка дермакосметика, що вирішує потреби шкіри, я обрала серію для сухої та вразливої шкіри, хоч такою моя шкіра не є, але догляд за шкірою навколо очей та маски дуже люблю саме для сухої шкіри. Я вже спокусилась на покупку маски та крему.

Файл_002 (6)

А ще я дістала свої улюблені літні парфуми з зимової сплячки, тепер кожного дня мене будуть огортати приємні свіжі аромати.

Файл_003 (3)

Завтра окрім йоги, води, овочів та звичного догляду у мене запланована маска для обличчя та депіляція. Ух.

А Ви вже змінили продукти у своїй косметичці на літні? А непотрібні продукти викинули?