Всім привіт! Пройшов перший тиждень мого марафону і вже у звичку входить пити воду та їсти багато овочів та фруктів, від мяса я не відмовлялась, та й задачі такої собі не ставила, але досить серйозного збагатила мій раціон свіжими овочами та фруктами, і тепер вони складають дві третіх мого щоденного меню. А ще я дуже задоволена, що вдається щоранку займатись йогою (один раз все ж таки пропустила). Додатковий догляд за обличчям та тілом теж став приводом для гордості і я вже бачу що шкіра моя дуже задоволена, стає більш доглянутішою, зволоженою, та взагалі краще виглядає.

 Б’юті марафон “СКОРО ЛІТО”. День 8. Сьогодні окрім звичайного догляду зранку та ввечері я зробила живильну маску від Lirene (про неї тут), але перед тим зробила ензимний пілінг “Морські водорості” від Ziaja. Це дуже ніжний засіб з кислотами, що може замінити скраби, але їх я дуже люблю і не хочу виключати із свого догляду. Коли користуєтесь скрабом, мертвий шар шкіри знімається механічно, для того там абразивні частинки, пілінг діє м’яко але не менш ефективно, можливо і краще, кислоти що входять до складу, просто розчиняють цей мертвий шар, ніби з’їдають його і у Вас лишається дуже добре очищена, свіжа шкіра. Головне підібрати ензимний пілінг для свого типу шкіри та врахувати її особливості. Мій пілінг для сухої та вразливої шкіри після  тридцяти, тож дія його дуже м’яка.  Після пілінгу, нанесла маску, так я вона не змивається то крем я наклала тільки на шкіру навколо очей.

Файл_001 (11)

 Після душу з моїм кавовим милом намастила тіло улюбленою олійкою з ефірними оліями грейпфруту та петігрейну, зрештою, як завжди.

Файл_000 (14)

 Сьогодні у мене була запланована депіляція, яка пройшла успішно. Тепер мої ніжки мають місяць спокою, бо в решті зон  у мене зроблена лазерна депіляція, що позбавило мене нервів при спонтанних поїздках на природу, чи ще кудись, бо все в нормі і не потрібно нашвидкуруч шукати майстра з депіляції чи хапатись за бритву. На ноги ніяк не можу наважитись, але все більше переконуюсь, що таки треба покінчити з цим раз і назавжди. Може восени.

 Завтра у мене по плану окрім постійного догляду, води, овочів та йоги, зволожуюча та відновлююча маска для волосся.

 А як у Вас пройшов перший тиждень  Б’юті марафону “СКОРО ЛІТО”?