Сьогодні 9-ий день мого Б’юті марафону “СКОРО ЛІТО”. На вулиці стає по справжньому тепло, що дуже мене радує. Все пройшло за планом – йога, овочі, вода. Зранку та ввечері у мене звичайний догляд, бо було трохи біганини, та заплановану маску для волосся я все ж зробила.

 Отож сьогоднішня маска для волосся була зволожувальна та поживна, до її складу входить банан(я взяла третю частину, бо маю коротке волосся), полуниця (у мене була власноруч заморожена), пів жовтка та пів чайної ложки оливкової олії, все по половині по причині довжини мого волосся. Перемішала та подрібнила за допомогою блендера та нанесла на волосся та шкіру голови, надягла захисну шапочку та пів години займалась хатніми справами. Потім все ретельно змила водою, потім ще раз змила з шампунем та нанесла зовсім трішки бальзаму. Скажу чесно, що вимити все з волосся Вам не вдасться, та й змісту немає, бо після того як волосся висохне, все буде набагато простіше. Не все змивається з тієї маски, але у мене все вичісується звичайним гребінцем після висихання. Волосся стає просто чудове, блискуче, м’яке та водночас пружнє, а запах… просто підносить до неба, полунично-банановий.  

Файл_003 (4)

 Мені ця маска дуже подобається, хоч роблю її досить рідко через нестачу часу, бо виймати нашвидкуруч рештки маски з вологого волосся а потім бігти по справах не дуже мене надихає. Та коли я маю трохи вільного часу та натхнення (як вийшло сьогодні) то це просто чудовий засіб для мого волосся, ще й ароматерапія одразу виходить. Про поживні та зволожувальні властивості банана Ви напевно чули, якщо ні, то такої інфи на просторах інтернету просто купа. Полуниця, жовток та оливкова олія теж мають величезну кількість корисних речовин, тож переоцінити користь від такої маски просто неможливо. До речі, рештки маски я намазюкала на обличчя, тож маю сьогодні подвійну користь , правда довелось ще раз вмивати обличчя, а потім знов накласти крем, та все одно моя шкіра отримала купу смакоти. Треба робити таку маску хоча б  2 – 3 рази на місяць. На сьогодні це весь мій звіт.

 Завтра окрім того що роблю щодня, ще побалую свої ніжки та ручки масочкою, можливо навіть прийму розслаблюючу ванну.