1475919_667353293386202_1090346241313355384_nЖиття сучасна жінки рухається в шаленому темпі. Незважаючи на це вона прагне мати чудовий вигляд. Витрачаючи мінімум часу треба встигнути зробити максимум справ. Ранковий макіяж  допоможе виглядати свіжою, привабливою на протязі цілого дня. Мета такого макіяжу, зробити шкіру здоровою, сяючою , очі привабливими, губи спокусливими. Використовуйте мінімум косметики щоб підкреслити  вашу природну красу.

Вивільнити трохи часу зранку допоможе косметика яка об’єднує в собі декілька продуктів, а також косметика, яка не вимагає від вас спеціальних навичок, та швидко наноситься. Все це експрес продукти, що рятують від нестачі часу зранку. Почнемо з тих що поєднали в собі декілька продуктів.

На сам перед це ВВ та СС креми. ВВ крем став улюбленцем публіки вже декілька років тому. Його плюси важко переоцінити, так як цей крем об’єднав в собі тонуючий засіб, коректор, зволоження, захист від сонця, різні екстракти та інші речі корисні для шкіри. Кожен виробник таких ВВ старається додати до крему щось особливе, щоб зробити шкіру ідеальною. Тож вам доведеться обирати з великою кількості фірм та текстур. Єдиний мінус, на мій погляд, це кольори що представлені в мінімальній кількості. СС крем, це новіший продукт ніж ВВ. Розроблений спеціально для жінок які не потребують щільного покриття, та для тих хто любить легкі текстури. Маючи подібні якості до ВВ крему: зволоження, догляд, захист, також мають досить хорошу криючу властивість, приховують недоліки. Що мені в подобається найбільше в СС кремах, це те, що вони дуже легкі та непомітні на шкірі, а також те, що завдяки спеціальним часточкам які входять до складу кремів, ваша шкіра буде сяяти.

Наступний продукт, що зекономить ваш час та місце в косметичці це кремові рум’яна. Це один продукт, який поєднує в собі декілька засобів: чудово підкреслить вашу свіжість на щічках, багато хто його використовує як помаду, та для того щоб відтінити глибину ока, звичайно якщо це не червоні, а персикові, рожеві, коралові відтінки. Величезний плюс кремових рум’ян – їх наносять пальцями, що дає легкий, напівпрозорий шар, та дуже природній вигляд, тож вам не потрібні будуть пензлі. Ще один продукт, це кремові тіні, світлі, теплі кольори можна використовувати як блиск для губ, а  світлі перламутрові кольори можна використовувати як хайлайтер, щоб висвітлити та придати шкірі сяючого вигляду.

Тут я не писала про олівці, підводки,пудри, коригуючі рум’яни та пресовані чи розсипні тіні, бо вважаю що для вдалого макіяжу такими продуктами, треба набагато більше часу, якого вранці катастрофічно не вистачає. Також треба мати деякі навички, знання та хороші пензлі. Також я не писала про брови, які мають бути завжди в порядку, брови вимагають дуже серйозного підходу,  це тема для окремої статті. Тому відвідуйте майстра бровіста хоча б 2 рази на місяць, а вдома підтримуйте брови в хорошій формі і ваше обличчя буде виглядати доглянутим.

Звичайно зранку ви не обійдетесь без туші для вій, тут вже в кожного свій фаворит. Можна також додати блиск для губ з легким відтінком. Та повірте, на макіяж виконаний такою косметикою ви витратите не більше 5 хвилин свого дорогоцінного часу. На протязі цілого дня матимете гарний, свіжий вигляд підкресливши свою природну красу.  І не забудьте про свій улюблений аромат та гарний настрій.

Чи є у Вас перевірений рецепт ранкового експрес макіяжу?