Як і кожна дівчина, люблю покупки. Особливо приємно коли це не якісь новинки для тесту, а мої улюблені, давно перевірені продукти. Не уявляю без них свою косметичку та професійну валізу. Восени, коли на вулиці не завжди тепло та приємно, так важливо мати сяючий здоровий вигляд!

Після того як я виклала фото у facebook, дівчата почали задавати питання в коментарях та приватно, їх цікавило, що це за продукти, детальний опис кожного та як мені працюється з ними.

Отже, детально про кожен продукт:

 

 №1 це консилер “Estee Lauder Stay-in-Place Double Wear Concealer”,мій фаворити уже давно. Основна функція- перекрити темні кола під очима, висвітлити та придати свіжості обличчю, з цим справляється даний продукт на відмінно. Я використовую його для себе, та для роботи з клієнтами. Коректую цим консилером не тільки зону під очима, але й навколо губ, біля носу, або перекриваю локально маленькі недоліки. Наносити мені зручно моїм пензликом для коректорів, потім розглажую та вбиваю подушечками пальців і отримую бездоганне, непомітне покриття. Єдине зауваження- якщо у Вас суха шкіра, то обов’язково добре зволожте шкіру відповідними засобами. В принципі це правило працює для всіх тонуючих засобів. Маючи в арсеналі таких професіоналів як Ben nye, Graftobian HD та Kryolan,  консилер від Estee Lauder люблю ніжно і заміну шукати не збираюсь.

 

№2 – Основа під макіяж “Guerlain Meteorites Perles Light-Diffusing Perfecting Primer”, покликана робити Вашу шкіру, сяючою, свіжою та здоровою. Так вона і працює, огортає шкіру ніжним доглядом з дрібними сяючими частинками, що дає ефект ніби обличчя світиться зсередини. Чудово зволожує, вирівнює дрібні недоліки, матує шкіру, з ним макіяж носиться значно довше. Дуже економний у використанні, потрібно лише краплину на все лице. Чудово розпроваджується по шкірі. Якщо у Вас гарна шкіра, не потребує тонування, можете використовувати для сяяння після свого звичайного догляду. Я використовую Метеорити в основному для себе, деколи для клієнток з комбінованою, тьмяною шкірою, або для вікового макіяжу. В роботі у мене краще працює Smashbox Photo Finish Foundation Primer.

№3-Туш для вій “MAYBELLINE Colossal Volum Express “. Вона у мене завжди, вже понад шести років. Робить те, що потрібно: видовжує, додає об’єму, розділяє вії. Щітка в цієї туші просто супер, дуже густа, профарбовує вії зі всіх сторін, не склеюючи їх. Для мене дуже зручна у використанні, бо я можу профарбувати вії від їх основи, в кутиках ока, а також підкрутити та розкласти як мені потрібно. Користуюсь сама, та в роботі, завжди маю декілька: свіжу- рідку, для роботи з накладними віями, та трохи старшу- густішу, вона дає класний ефект об’ємних вій. На свою вартість для мене вона ідеальна.

Ось така вийшла похвальна ода моїм улюбленим продуктам, що купляю вже не вперше. Маю намір писати  і надалі  про свої улюбленці, а також ті штучки, які буду тестити для власного чи професійного використання.

Надіюсь, що інформація була для Вас корисна. Якщо виникли запитання, пишіть в коментарях, або приватно. Я відповідаю на Ваші питання в нові рубриці askCOLORFUL‬ .