Давно не писала тут. Це мій перший пост у новому році. Маю для Вас дещо цікаве.

В кінці 2015 року у соц мережах було дуже багато звітів за минулий рік та планів на 2016. Мене це трохи завело в ступор, як людина творча на дуже комфортно, навіть дуже не комфортно почуваюсь з жорстким плануванням та деделайнами, є звичайно окремі випадки коли це необхідно, але системно – це не для мене. Бо відчуваю себе як птах у клітці, натхнення не приходить, творити не виходить, а щоденник каже, що я нічого не встигаю.

Так, минулий рік був грандіозним для мене, багато чого стало зрозумілим,  зміни, які відбулись в мені (маю надію, що позитивні). Не всі мрії вдалось втілити в життя, тому є ще купа роботи. Що стало для мене найцікавішим, це те, що справи, від яких запалювалось серце – здійснювались якимось чарівним способом, зараз я сама не до кінця розумію, як я це зробила.  З початку цього року я нічого не займалась плануванням  та не розписувала кожен день по годинах, взагалі не планувала якусь роботу, писала тільки 2 – 3 задачі, що бажано було виконати. І що Ви думаєте – у мене знайшовся час не тільки зробити те що записано, але й для того, щоб почитати  (це була «Аліса в країні чарів» на дорослу голову зовсім по іншому сприймається), подивитись фільми, я навіть відновила роботу над відкладеними проектами та повернулась до навчання, в якому зробила перерву через нестачу часу. І це всього за тиждень такого «байдикування»! мені просто хотілось це робити, бо ніхто (я!)не змушував і не ставив терміну виконання. Тож багато роздумуючи, аналізувавши, я вирішила у 2016 році найголовнішим для мене є:

  1. Жити, як підказує серце (бо голова дуже раціонально все вирішує) та робити те, що ДУЖЕ хочеться.
  2. Втілити в життя крейзі ідеї (можливо нікому не потрібні, але вони мої – найзаповітніші).
  3. Шукати натхнення та позитив у дрібних речах, в усьому що мене оточує.

Є ще кілька пунктів, але тут я збережу інтригу. Скажу тільки, що ідей просто купа. Напишу про них пізніше. Крутий рік у мене попереду, точно знаю. Все буде ДУЖЕ  класно!

А зараз піду робити щось цікавеньке, від чого у мене підіймається настрій – намалюю щось, чи когось.

П.С. На фото блокнот для моїх ескізів та творчих ідей, зроблений своїми руками. Для важливих речей блокнотик має бути надихаючим, от я і втілила ще одну ідею та додала ровер, щоб нагадував мені, що треба мчати до своєї мрії.