Мені здається кожна дівчина витрачає пів життя в пошуках ідеальної тональної основи. У візажиста, ще складніше, коли звичайна дівчина може обрати щось недоречне через брак досвіду чи знань, то у візажиста все окей, от той  досвід і знання штовхають завжди купити саме цю- ідеальну. А через місяць ідеальною стає якась інша і що ви думаєте, це не спиняється ніколи, правда трохи сповільнюється коли усвідомлюю, що цих ідеальних тональних основ пів професійної валізи.

 Так як вибір ідеальної тональної основи мене накриває з професійної сторони, то на вибір тону для себе я дивлюся як-то кажуть «попроще». Тут головне для мене: захист, універсальність, швидкість нанесення і звичайно стійкість. Останні декілька років я користуюсь корейськими  BB і CC кремами, вони відповідають усім моїм критерієм. Але, внутрішній голос, хоч я не завжди його слухаю, каже мені: «може є щось краще, може це саме воно». Цього разу я мусила спробувати дещо нове, бо після купи прочитаних похвальних відгуків і рецензій у facebook та на YouTube  мені здалося що це просто must have, мова йде про Невагому Тональну Основу-Кушн від Ів Роше. Почнемо розбір цього ідеалу. Виробник заявляє що цей продукт забезпечить- Миттєве сяяння, вирівнювання тону, згладжування любих недоліків, без ароматизаторів та парабенів, з рослинними компонентами для догляду шкіри. Ммм. Дуже радує, тепер залишилось протестити це чудо.

Отже покриття у нього справді чудове, шкіра дуже гарно виглядає, свіжою, сяючою, дає трохи вологі фініш, що в моєму випадку(жирна та проблемна шкіра) не дуже потрібно, але з цим я справляюсь легким дотиком  пудри  чи матуючими серветками.

Нанесення–  кушн має спонж яким ідеально наноситься цей крем,  і в ньому весь секрет, ні руками, ні пензлем, ні іншою губкою так не вийде. Спонж  досить твердий і саме він ніби впресовує тон у вашу шкіру  непомітним шаром, який робить ідеальним ваш вигляд. Завдяки цьому спонжеві продукт має мінімальний розхід, але не забувайте прати його час-від-часу.

 Консистенція– дуже рідкий крем, залитий в губку, тому  важливо набрати зовсім трішки і гарно розспровадити по обличчі.

 Запах– тут мене порадувало те, що немає жодних парфумованих композицій, жодних квіточок чи «морського бризу».  Кушн мені пахне фарбами і асоціюється с художньою школою, в яку я ходила в дитинстві, тому мені зовсім не заважає, до того ж, після нанесення він взагалі нічим не пахне.

Ціна– я придбала по акційній пропозиції за 437,50 грн. Вважаю це дуже хорошою ціною за такий продукт. Упаковка дуже кльова, солідно виконана, з великим дзеркалом (тільки зніміть захисну плівку з дзеркала)

Файл_000 (5)

Чи відповідає усім моїм критеріям? Давайте розглянемо.

  1. Універсальність. Перекриває мені майже все що треба, бо я дуже важкий випадок на рахунок шкіри, але з ним можу обійтись без коректора, але консилер під очі я все ж використовую.
  2. Швидкість нанесення. До спонжа я швидко звикла, та наловчилась наносити тон на все обличчя за 1 хвилину, що є дуже хорошим показником, бо я завжди поспішаю.
  3. Стійкість. До кінця дня все на місці, хоч для моєї шкіри треба матуючі серветки та трохи пудри після закінчені макіяжу, але загалом все окей.
  4. Захист. До складу кушину входять усілякі класні рослинні компоненти а от SPF туди не поклали і для мене дуже великий мінус, але це питання я вирішила денним кремом з SPF 30, або базою під макіяж з таким захистом.(для мене це, хоч і єдиний, але мінус, бо доводиться додатково витрачати гроші та час на захист)

 Загалом це дуже добротна тональна основа, мені наприклад,  дуже сподобалась, майже справилась з моїми недоліками, нерівностями кольору, та дуже освіжила вигляд обличчя загалом, бо скажу чесно, шкіра у мене м’яко кажучи- недуже.  Я придбала  колір бежевий 200, в упаковці здається трохи темнішим ніж є насправді, та на обличчі зовсім не помітний, ніби підлаштувався. Я задоволена своєю покупкою,  можливо куплю ще, а можливо  схочеться чогось нового.

 А як вам Кушн від Ів Роше?