•colorful•

АВТОРСЬКА ШКОЛА МАКІЯЖУ

ІРИНИ КОЛТАНЮК

БАЗОВИЙ

Курс для візажистів

початковий рівень

На базовому курсі для візажистів, Ви навчитесь основам роботи візажиста та роботи з клієнтами Відпрацюєте головні базові техніки салонного макіяжу:”ідеальна сяюча шкіра”, “розтушовка”, “олівцева техніка”, “віковий ліфтинг макіяж”, “Smokey eyes”.

Програма курсу

 

ПОГЛИБЛЕНИЙ

Курс для візажистів 

2-ий рівень

Після проходження курсу Ви підвищите свої вміння, здобудете нові техніки, освоїте жирну корекцію обличчя. Навчитесь робити макіяж нареченої в стилі Голлівуд, кольорові макіяжі, 5 видів стрілок і класичні red lips, сяючі стрілки.

Програма курсу

 

ПРОФІ

Курс для візажистів

3-ій рівень

Тут ми будемо розкривати Вашу творчу сторону, поєднувати різні текстури, техніки та кольори. Ви оволодієте такими макіяжами, як “Східний макіяж”, “петля в олівцевій техніці”, “сяюче smokey eyes” та макіяж з червоної доріжки.

Програма курсу

 

 

КУРС 

КОРЕКЦІЯ ТА МОДЕЛЮВАННЯ БРІВ

На цьому курсі Ви вивчите теорію побудови та моделювання ідеальних брів, а також техніки створення за допомогою корекції (пінцет, віск) та фарбуванню різними техніками (хна, фарба). Підбір кольору, техніка розтяжки. Основні помилки, проблеми та їх рішення. Корекція обличчя формою брів. Робота з клієнтами. Відпрацювання на двох моделях

Вартість курсу 600 грн

 

 

КУРС

  ДЛЯ СЕБЕ – ЧАРІВНОЇ

Завдяки цьому курсу, Ви будете знати як підбирати, правильну для себе косметику, освоїте основі техніки макіяжу, саме для Вас, навчитесь робити швидкий- експрес макіяж. Розкриєте фішки та секрети візажистів а також спробуєте величезну кількість професійної косметики, щоб обрати текстури та кольори саме для Вас

Вартість одного заняття 450 грн

 

Навчання проходить у м. Володимир-Волинський

Запис на навчання за тел. 0936776580

 дзвоніть або пишіть сюди: i.koltanyuk@gmail.com

я з радістю відповім на всі Ваші запитання.