Здавалось, що все тільки розпочалось і ось вже випускний, вручення дипломів.

Відкрити філіал школи у Нововолинську я планувала давно, але через купу справ дата щоразу відкладалась, та все пришвидшилось завдяки наполегливим дівчатам, що прагнули зануритись у мистецтво макіяжу як найскорше. Навчання проходило в салоні “Студія краси”, що знаходиться в самому центрі міста.

Вже на першому занятті у нас створилась дуже комфортна та дружня атмосфера (я відчула це одразу, маю надію, що дівчата також). Ми опрацьовували різні техніки та текстури, шукали свої лінії , форми та наповнювали їх кольоровим змістом за допомогою секретних фішок візажистів.

Я отримала величезне задоволення навчаючи дівчат, вони дуже творчо підійшли до кожного макіяжу, намагались створити щось особливе та неповторне, щоб відрізнятись від інших. Усі були відкриті до нових знань та просто поглинали інформацію, одразу адаптовували до своїх рис обличчя, та вдало підкреслювали свої переваги. Особливо класно творились макіяжі з діорівськими стрілками, смокі, а кольоровий макіяж з накладними віями був просто неперевершений.

Щиро дякую Юлії, Каті, Каріні за класно проведений час. Уже за вами сумую.

Для мене ви завжди будете випуском №1 у Нововолинську.