На вулиці уже пахне весною! Я радію з цього приводу як мала дитина, бо так вже набридла зима, хоч і кльова була цього року, та я все ж, не відношусь до великих шанувальників цієї  пори року, бо я обожнюю ЛІТО! До чого це все я? Бо скоро весна, скоро буде тепло і можна вже заховати далеко весь теплючий одяг та взуття і витягти з шафи улюблені речі, ну і звичайно податись кудись на шопінг. Не знаю як Ви? а я просто наново народжуюсь з приходом тепла, одразу купа ідей та планів, і найголовніше з’являються сили це все втілювати. Це ще раз підтверджує, що сонце зі мною робить дива.

Тепер до справ. По-перше, я серйозно налаштована відновити роботу над блогом, буду частенько писати цікавеньке, розкрию ще пару моїх фішок та секретів, а ще, зовсім скоро будуть нові відео створення макіяжів, тепер не тільки страшних до хелоуіна, але й денних та вечірніх макіяжів, які Ви зможете приміряти на себе.

Друге в моїх планах, це тотальна ревізія гардеробу, треба звільнити місце для нового, бо вже так хочеться нових кольорових речей, та взуття. Приєднуйтесь до тотального прибирання в своїх шафах. Чарівні дівчати, пора звільнитись від усього непотрібного у Ваших шафах!

Третє, моє улюблене- прийшла пора для нового догляду за шкірою, волоссям та тілом. Наша шкіра вже теж втомилась від морозів, вітру та перепадів температури, до того ж нестача сонця та вітамінів теж впливає не найкраще. Тож пора замінити свої чарівні баночки та пляшечки, щоб допомогти шкірі швидко відновитись та готуватись до тепла.

В наступному пості розкажу, що з догляду та косметики пора змінити і чому. А зараз іду насолоджуватись вже майже весняним сонцем, ну то й що, що в пуховику та угах:))