Цей пост є логічним продовженням попереднього, про весну, настрій та зміни, що вже стукають у всі двері.  Весна вже набирає обертів, тож зміни неминучі.
Сьогодні напишу про косметику по догляду, точніше про те. що треба змінити і чому. В роботі візажиста часто зустрічаю шкіру обличчя не в найкращому стані, зазвичай це тусклий колір, лущення, зневоднення, мімічні зморшки стають більш помітними.
Отже, з приходом весни, змінюється температура, сонце стає активнішим, тож ніби все Ок. Та є одна маленька деталь, шкіра після зими дуже втомлена і виснажена морозом, вітром, перепадами температури, висушена кондиціонерами та обігрівачами.  І ми маємо допомогти шкірі відноситись та засяяти здоров’ям. Ви можете звернутись до косметолога, але це має бути дуже хороший спеціаліст. Можливо ви вже маєте свій рецепт на відновлення  шкіри? Я поділюсь своїм рецептом, яким давно ділюсь зі своїми клієнтами.
 Є три прості кроки, що допоможуть Вашій шкірі виглядати на всі 100.
 Перше, нам потрібно напоїти нашу шкіру. Саме недостатньо зволожена шкіра, виглядає втомленою та старшою. Отже треба обрати креми, що добре зволожать шкіру, тим самим розгладиться рельєф, зморшки стануть менш помітними. Це стосується кремів для обличчя та навколо очей, і не забудьте про шию та зону декольте.
 Друге, боротьба з весняним авітамінозом. Це потрібно щоб покращити функції втомленої шкіри наситити її поживними речовинами та відновити колір. Тому обираючи креми, зверніть увагу, які вітаміни та поживні речовини входять до їх складу, це допоможе Вашій шкірі відновитись.
 Третє, для мене найголовніше. Захист від сонця, точніше від шкідливих променів. Можливо ви думаєте, що ще рано, тут скажу вам, що саме час. Володарі веснянок чи пігментних плям точно знають, що настав час піднімати фільтр в кремах. Справа в тому, що сонце вже стало активним на стільки, що може завдати шкоди шкірі, і так втомленій та виснажений після зими. У мене, фактор захисту в кремах присутній цілий рік, та з приходом весни, збільшується, і до травня я вже маю всі 50.
Я не пишу Вам бренди та назви кремів, бо у кожного свої фаворити та різні цінові критерії. На що треба звертати уваги, це звичайно на я Ваш тип шкіри та вік. Для мене важливим критеріями ще є натуральність, безпечність, аромат та консистенція. Усе-таки я буду користуватись цим кремом декілька місяців, тому хочу щоб він мав приємний аромат і легко наносився. Тут все в деталях.
Ось мої основні кроки по підготовці шкіри до теплого періоду. Та не забувайте про експрес методи, маски, пілінги та скраби, вони допоможуть глибоко очистити, злущити, відновити, накормити чи напоїти Вашу шкіру, залежно що оберете.
І саме головне, це весняний настрій! А ще пийте багато води та їжте свіжі овочі та фрукти, тоді не тільки Ваша шкіра, а й цілий організм скаже я Вам дякую.