За вікном пахне весною! У мене весняний настрій, уже моя бідненька шафа разом з одягом безжалісно зачищена, на поличках ванни з’явились мої нові весняні креми, з фільтрами від сонця, вітамінками та різним корисними штучками. Настрій ого-го, і все хочеться чогось нового, свіжого, легкого. Тож я подумала, що хочу написати про новий, легкий, весняний макіяж, де акцент буде на гарну, доглянуті шкіру, та загадкові очі. Далі, я опишу,  що саме використовувала, і що за чим наносила, тож Вам не складно буде повторити це на собі, або взяти якийсь елемент. Ну і звичайно буде секретик візажиста!
Починаємо, як завжди, з очищення шкіри та нанесення крему, тут у кожного свій підібраний догляд. Я використовую міцелярну воду та наношу базу під макіяж від INGLOT з spf 20.
Далі зволожуючий тональний крем від MAC, STUDIO SCULPT SPF 15 FOUNDATION, змішую два тони nc15 і nc30
Коректор під очі Estee Lauder double wear в номері 01
Пудра, як завжди, моя улюблена легка, транспарентна від KRYOLAN TL1
Далі я малюю очі. І тут мій секрет для виразності очей, але так щоб не зробити їх надто темні. Я роблю стрілку між віями. Це лінія росту вій і зазвичай вона лишається не промальована, але тут якраз треба. Це окреслить око, додасть виразності і чіткості макіяжу. Головне щоб на повіку, де вже не ростуть вії, лінія не виходила. Якщо вилізли, то це можна стерти, між віями олівець все одно лишитися.
Я використовую олівці від INGLOT, чорний або сірий.
Далі з палітри KRYOLAN-  EYE SHADOW VARIETY 18 COLORS- V 3 беру тіні кольору кави з молоком, та промальовую глибину ока, це місце під підбровною кісткою.
Далі беру тіні сіро коричневого кольору, та промальовую глибину ока в зовнішньому кутику.
Тепер світло сірими, теплого відтінку тінями, розтушовую по рухомій повіці, та злегка заходжу на інші вже пророблені ділянки ока, щоб об’єднати все намальоване, та добре розташувати. Тут ще один секретик, все має бути добре розташовану, ніби легка тінь без точних контурів.
Для цього я використовую пензлики ZOEVA, номер 221, 227 , він робить за мене половину роботи 🙂
З зовнішнього кутика, промальовую нижню повіку, знову дуже легко та гарно розтушовуємо. Для цього беру пензлик ZOEVA, номер 230.
Далі профарбовуємо вії, тут у мене фаворит Maybelline, в жовтій упаковці.
Брови розчісую на верх, та фіксую тушшю для брів Maybelline-Brow Drama в кольорі світлий коричневий.
Далі роблю легку корекцію обвалу, точніше просто промалюю скули і пройдусь по скронях та чолу.
Тут я використовую коректуючу пудру KOBO в номері 311
File_001 (1)
Легким дотиком нанесу рум’яни з палітри KRYOLAN, світло персикового кольору.
Для корекції та рум’ян, я використовую пензлик від ZOEVA в номері 105
Тепер щоб підкреслити здоровий вигляд та надати шкірі сяяння я додам хайлайтер.
Використовую для цього пігмент від MAC в кольорі ваніль, який всі обожнюють і я не виняток. Пензлем від ZOEVA легким рухами наношу на верхню частину скули, переходжу на скроню, ще трохи на спинку носу, на галочку над губою, та зовсім трішки на центр рухомої повіки. Якщо у Вас не жирна шкіра, то можна трохи додати на центр лоба, щоб додати гарний об’єм та свіжість, та на центр підборіддя, але зовсім трішки.
Тепер губки. Можна просто покрити блиском, я покрила тонким шаром помади від Rimmel Lipstick by Kate Moss номер 45, щоб колір вийшов дуже натуральним.
Ось і все. Маємо чудову шкіру, виділені, але не занадто очі, природні губи. Все досить натурально та свіжо. Дописуючи пост, я розумію, що було б дуже кльово, записати відео створення такого макіяжу, тому наступний пост буде makeup tutorial. До зустрічі!